++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Gewicht: 0,95 kg ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++
Productbeschrijving:
Forno Ovenschotel 29-24x19xh6cm Nbc
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Gewicht | 0,95 kg |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 192, 242, 188, 160 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 352 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 28,99 (€ 23,96 excl BTW)
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
