Miele K 7125 E
++ Totale netto inhoud: 136 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++ Energieklasse: E ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
adviesprijs:€ 849,- (€ 701,65 excl BTW)
Vraag prijs
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Inbouw koeling ; E ; 88 cm Niche ; Deur op deur ; B ; Groentenlade ; EasyControl ; 136 L ; 35 dBA ;
Inbouwkoelkast met led-verlichting en SuperKoelen voor meer comfort.
- Optimale en onderhoudsvrije binnenverlichting met led
- Snel koelen van voedingsmiddelen dankzij automatisch SuperKoelen
Leveringsomvang
Eierrek
LED-VERLICHTING
Aangename sfeer
Onderhoudsvrij en energiebesparend : efficiënte en duurzame leds zorgen voor een optimale verlichting.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 136 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 92 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 136 Liter |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 87,40 cm |
| Diepte | 545 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 54,10 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
adviesprijs:€ 849,- (€ 701,65 excl BTW)
Vraag prijs
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
adviesprijs:€ 849,- (€ 701,65 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




