Miele K 7127 D
++ Nishoogte (minimaal): 87,40 cm ++ Totale netto inhoud: 136 Liter ++ Geluidsniveau: 29 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
adviesprijs:€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Vraag prijs
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Inbouw koeling ; D ; 88 cm Niche ; Deur op deur ; A ; DailyFresh ; EasyControl ; 136 L ; 29 dBA ;
Inbouwkoelkast met led-verlichting, SoftClose en SuperKoelen voor meer comfort.
- Ruime lade met verstelbare vochtigheid – DailyFresh
- Optimale en onderhoudsvrije binnenverlichting met led
- Gedempt sluiten van de deur dankzij SoftClose
- Snel koelen van voedingsmiddelen dankzij automatisch SuperKoelen
Leveringsomvang
Eierrek
DAILYFRESH
Fruit en groenten nog verser
Fruit en groente blijven tot 2 keer langer vers: de ruime lade met ideale vochtigheid.
LED-VERLICHTING
Aangename sfeer
Onderhoudsvrij en energiebesparend : efficiënte en duurzame leds zorgen voor een optimale verlichting.
SOFTCLOSE
De deur van het toestel sluit zacht
Stil en alsof hij het vanzelf doet : de deuren sluiten stil, betrouwbaar en zo zacht, dat er niets uitvalt.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 136 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 29 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 74 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 136 Liter |
| Super koelen: |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 87,40 cm |
| Hoogte | 87,40 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,80 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 54,80 cm |
| Breedte | 55,80 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
adviesprijs:€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Vraag prijs
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
adviesprijs:€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




