Miele DAC 4940 WSMA
++ Breedte: 88 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 505 m³/h ++ Geluidsniveau (Maximum): 59 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
adviesprijs:€ 1949,- (€ 1.610,74 excl BTW)
Vraag prijs
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Plafonddampkap compact en krachtig in 880 mm breedte inclusief afstandsbediening DARC 7
- Makkelijke installatie bij luchtcirculatie met Plug&Play
- ECO-motor met zeer laag geluidsniveau bij een hoog luchtverplaatsingsvermogen
- Efficiënte filtering - 10-laags roestvrijstalen vetfilter
- Paneel kan individueel worden vormgegeven
Leveringsomvang
- Terugslagklep
- Reductie van Ø 150 naar 125 mm
- Afstandsbediening
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 505 m³/h |
| Afzuigkracht (laagste stand) | 235 m³/h |
| Afzuigkracht (intensief) | 755 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 59 dB(A) |
| Type dampkap: | Plafonddampkap |
| Aantal snelheden | 4 |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | A++ |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 32 kWh |
| Lichtefficiëntie | A |
| Hydrodynamische efficiëntie: | A |
| Wattage verlichting | 2 W |
| Vetfilter efficiëntie | C |
| Uitrusting | |
| Soort lampen | LED |
| Aantal vetfilters | 4 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 88 cm |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte | 19,60 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Aansluitwaarde: | 200 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
adviesprijs:€ 1949,- (€ 1.610,74 excl BTW)
Vraag prijs
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Accessoires (1) >>
€ 14,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Accessoires (1) >>
€ 14,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
adviesprijs:€ 1949,- (€ 1.610,74 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
