Beko HNS61210XH
++ Breedte: 60 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 272 m³/h ++ Geluidsniveau (Maximum): 71 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 159,99 (€ 132,22 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Helder zicht op het kookgebeuren
Het is niet altijd gemakkelijk om alles op de kookplaat te zien, vooral als de afzuigkap het licht blokkeert. Met Led Illumination® kun je precies zien wat er in je potten en pannen gebeurt.
Gemakkelijk te reinigen filters
Niemand wil met de hand vette afzuigkapfilters wassen en dat hoeft ook niet meer met deze vaatwasmachinebestendige filters. Zet de filters in de vaatwasmachine, kies een normaal programma en klik ze terug in de afzuigkap. Klaar!
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 272 m³/h |
| Afzuigkracht (laagste stand) | 110 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 71 dB(A) |
| Type dampkap: | Plafonddampkap |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau (Minimum): | 52 dB(A) |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | D |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 63 kWh |
| Lichtefficiëntie | B |
| Hydrodynamische efficiëntie: | E |
| Wattage verlichting | 3 W |
| Vetfilter efficiëntie | D |
| Uitrusting | |
| Type vetfilter: | Metalen |
| Soort lampen | LED |
| Aantal vetfilters | 1 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 60 cm |
| Kleur | inox |
| Hoogte | 13,20 cm |
| Diepte | 51 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 159,99 (€ 132,22 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Accessoires (1) >>
€ 14,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Accessoires (1) >>
€ 14,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 159,99 (€ 132,22 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
