Liebherr SFNbsd 529i-23
++ Netto inhoud diepvriezer: 278 Liter ++ Invriescapaciteit: 18 kg/24u ++ Hoogte: 185,50 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 2999,-€ 2864,- (€ 2.366,94 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze BlackSteel NoFrost vrieskast met Touch & Swipe kleurendisplay hoeft u nooit te ontdooien. De LED verlichting biedt ook in het donker optimaal zicht. De SpaceBox biedt plaats aan extra grote verpakkingen en alle telescopische laden zijn volledig uittrekbaar. Het uittrekbare plateau van de IceTower met vaste wateraansluiting biedt toegang tot de ijsblokjesvoorraad van 8 kilo. Dankzij zijwandverwarming kan deze vriezer zonder kans op condensatieproblemen gecombineerd worden in een Side-By-Side opstelling. Standaard geschikt voor smarthome toepassingen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type diepvriezer | Vrijstaande vriezer |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 199 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 278 Liter |
| Invriescapaciteit: | 18 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 16 uur |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 185,50 cm |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 59,70 cm |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 2999,-€ 2864,- (€ 2.366,94 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 2864,- (€ 2.366,94 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
> Toon volledige vergelijking



