Liebherr DURd 3601-20
++ Nishoogte (minimaal): 82 cm ++ Totale netto inhoud: 106 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 1299,- (€ 1.073,55 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze onderbouw koelkast met vriesvak is voorzien van decorlijsten waarin een decorplaat van max 4mm dikte te plaatsen is. Dit model uit de Pure-serie voorziet in alle essentiële behoeften. Met de kastbreede universeelbox, de halve groentelade en gedeelde deurvakken vinden alle spullen een plekje. Dankzij de plintbeluchting kan deze koeler onder elk werkblad worden geplaatst.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 106 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 36 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 115 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 92 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 14 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Invriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 82 cm |
| Hoogte | 81,90 cm |
| Deurtechniek: | Decorlijsten |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 60 cm |
| Diepte | 55,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 56 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 59,70 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 1299,- (€ 1.073,55 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 1299,- (€ 1.073,55 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




