Liebherr ICBNc 5623-20
++ Nishoogte (minimaal): 194 cm ++ Totale netto inhoud: 274 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 2199,- (€ 1.817,36 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze inbouw extra hoge nis 194 koel/vriescombinatie biedt net dat beetje extra. De deuren met SoftSystem sluiten altijd en zacht. Het deelbare draagplateau en het geïntegreerde flessenplateau bieden extra flexibiliteit. In de 2 BioFresh laden op telescooprails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade. Het FreshAir filter zorgt voor een fris interieur en het NoFrost vriesdeel hoeft nooit te worden ontdooid en biedt plaats aan grote verpakkingen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 274 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 33 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 162 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 204 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Invriescapaciteit: | 6 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 194 cm |
| Hoogte | 193,80 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 55,90 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 2199,- (€ 1.817,36 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 2199,- (€ 1.817,36 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




