Liebherr IRBbi 5150-22
++ Nishoogte (minimaal): 177,20 cm ++ Totale netto inhoud: 296 Liter ++ Geluidsniveau: 29 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 2499,- (€ 2.065,29 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
In deze koelkast aan luxe geen gebrek. De SmartSteel achterwand is hygiënisch en geeft een professionele uitstraling. De LED wandpanelen zorgen voor een compleet verlicht interieur en de deur met SoftSystem sluit altijd zacht. Het FreshAir filter zorgt dat geuren worden geneutraliseerd. In de 3 BioFresh laden op SoftTelescopic rails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade. Met het Touch & Swipe kleurendisplay kunnen alle functies eenvoudig worden bediend.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 296 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 29 dB(A) |
| Energieklasse: | B |
| Geluidsniveau-klasse | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 80 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 296 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,20 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 55,90 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 2499,- (€ 2.065,29 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 2499,- (€ 2.065,29 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking




