Whirlpool W55T0 412X Dubbeldeurs koelkast Inox
++ Totale netto inhoud: 206 Liter ++ Geluidsniveau: 40 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 499,99€ 384,99 (€ 318,17 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Kenmerken van deze Whirlpool vrijstaande dubbeldeurs koelkast: kleur inox. Inox design. Glazen legplateaus met geprofileerde voorkant. Robuust, elegant en extra veilig. Handig flessenrek om flessen veilig te bewaren.
Space Management
Houd je voedsel perfect georganiseerd en vlot bereikbaar
Space Management van Whirlpool optimaliseert de indeling en dus de bewaarcapaciteit van je koel-vriescombinatie. Dit handige systeem in een notendop? Flexibele legplateaus, veelzijdige lades en deurrekjes die je makkelijk verplaatst om ruimte te maken voor hoge flessen of grote verpakkingen. Met Space Management win je drie keer: je gebruikt de beschikbare ruimte optimaal, je koel-vriescombinatie is perfect georganiseerd én je kunt overal makkelijk bij!
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 206 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak bovenaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 40 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 172 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 169 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 37 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 13 uur |
| Invriescapaciteit: | 2,40 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 143 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | inox |
| Diepte | 55,50 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 499,99€ 384,99 (€ 318,17 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 384,99 (€ 318,17 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






