Whirlpool WHKH 1361 W4E Koel-vriescombinatie
++ Totale netto inhoud: 325 Liter ++ Geluidsniveau: 39 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 699,99€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Vrijstaande,koel/vriescombinatie met vriesvak onder, 60cm, NEL: E, TBC kWh/a, TBC dB(A), wit, ,interne bediening,geïntegreerde handgreep
Kenmerken van deze Whirlpool vrijstaande koel/vriescombinatie: kleur wit. NoFrost, vorstvrije technologie verlaagt de vochtigheidsgraad in de diepvriezer, voor een doeltreffende bestrijding van ijsvorming. Robuuste en elegante glazen legplateaus. Ventilator die ervoor zorgt dat de koele lucht gelijkmatig wordt verdeeld in het apparaat voor een betere bewaring van het voedsel.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 325 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 39 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 250 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 218 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 107 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 186,50 cm |
| Breedte | 59,50 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Diepte | 66,30 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 699,99€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






