>
KITCHEN
>
Koelkast vrijstaand
>
Beko
>
B7RCNE566HXB1 70 cm No-frost Combi bottom Koelvries combinaties
Beko B7RCNE566HXB1 70 cm No-frost Combi bottom Koelvries combinaties
++ Totale netto inhoud: 490 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 999,99€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
HarvestFresh
Inspired by nature, powered by light
Vitamines in groenten en fruit gaan niet langer verloren door koeling! De 3-kleuren technologie van HarvestFresh bootst de 24-uurs zonnecyclus in de groentelade na, waardoor vitaminen langer behouden blijven. Dankzij deze unieke technologie in uw groentelade blijft u genieten van voedzame maaltijden en een gezondere levensstijl.
Led verlichting
Duidelijk zicht op de binnenkant
Het kan lastig zijn om alles in uw koelkast duidelijk zien, vooral in de hoeken en aan de achterkant van de schappen. Daarom zijn onze koelkasten verlicht met LED-ketens bovenaan de koelkast en aan de zijwand, zodat u overal in de koeler goed zicht hebt. Bovendien is het ook energiezuiniger dan standaardverlichting.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 490 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 197 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 340 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 150 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 18 uur |
| Invriescapaciteit: | 7,80 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 192 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 74,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 999,99€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






