>
KITCHEN
>
Koelkast vrijstaand
>
Beko
>
B3RCSO255W 54 cm Statisch Combi bottom Koelvries combinaties
Beko B3RCSO255W 54 cm Statisch Combi bottom Koelvries combinaties
++ Totale netto inhoud: 262 Liter ++ Geluidsniveau: 38 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 384,99 (€ 318,17 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Duidelijk zicht op de binnenkant
Het kan lastig zijn om alles in uw koelkast duidelijk zien, vooral in de hoeken en aan de achterkant van de schappen. Daarom zijn onze koelkasten verlicht met LED-ketens bovenaan de koelkast en aan de zijwand, zodat u overal in de koeler goed zicht hebt. Bovendien is het ook energiezuiniger dan standaardverlichting.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 262 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 172 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 187 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 75 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 13 uur |
| Invriescapaciteit: | 3,50 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 177 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Zilver |
| Diepte | 55 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), ST (16-38°C) |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 384,99 (€ 318,17 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 384,99 (€ 318,17 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






