Siemens LC93BBC30 iQ100 Wanddampkap 90 cm metal look
++ Breedte: 90 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 400 m³/h ++ Geluidsniveau (Maximum): 67 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 559,-€ 484,99 (€ 400,82 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
IQ100 Decoratief - wand 90 cm, rvs-look, 3 standen, 399 m3/h, 67 dB, druktoetsen, 2 PC, LM2-01_LED_1,5W, , klasse C Inox
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 400 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 67 dB(A) |
| Type dampkap: | Wanddampkap |
| Aantal snelheden | 3 |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 52 kWh |
| Lichtefficiëntie | A |
| Hydrodynamische efficiëntie: | E |
| Vetfilter efficiëntie | B |
| Uitrusting | |
| Type vetfilter: | Roestvrij staal |
| Soort lampen | LED |
| Aantal vetfilters | 3 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 90 cm |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 559,-€ 484,99 (€ 400,82 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
alternatieven op voorraad:
Accessoires (1) >>
€ 14,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Accessoires (1) >>
€ 14,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 484,99 (€ 400,82 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
