Domo Koelkast - D - 131 L - wit
++ Totale netto inhoud: 131 Liter ++ Geluidsniveau: 39 dB(A) ++ Hoogte: 84,50 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 299,- (€ 247,11 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Op zoek naar een compacte en energiezuinige vrijstaande koelkast die perfect in jouw keuken past? De DOMO DO91138 is een stijlvolle en efficiënte tafelmodel koelkast met een inhoud van 131 liter. De omkeerbare deur met magnetische afsluiting zorgt voor flexibiliteit, terwijl drie glazen leggers, een groentelade en drie deurvakken voldoende opbergruimte bieden. De ledverlichting zorgt voor goed zicht, zelfs in het donker. Met energieklasse D en een DC inverter compressor verbruikt hij minder energie en gaat hij langer mee. Dankzij de SN/N/ST klimaatklasse van 10°C tot 38°C is de vrijstaande koelkast geschikt voor keuken, bijkeuken, garage of vakantiehuisje.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 131 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 39 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 72 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 131 Liter |
| Super koelen: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 84,50 cm |
| Breedte | 55,30 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Diepte | 57,40 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 299,- (€ 247,11 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 299,- (€ 247,11 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






