++ Materiaal: Porselein ++ Gewicht: 1,62 kg ++ Kleur/Stijl: WIT ZWART ++
Productbeschrijving:
Renee Ovenschotel 29,2x22xh7,4cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Porselein |
| Gewicht | 1,62 kg |
| Kleur/Stijl | WIT ZWART |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Inhoud | 3.050 ml |
| Hoogte | 74 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 292 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 31,99 (€ 26,44 excl BTW)
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
