++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 24 cm ++ Kleur: Zwart ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Full Black Braadpan Zwart D24xh4,5cm Alu Minium Alle Vuren
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 24 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur/Stijl | Mat Zwart |
| Lengte | 437 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Gewicht | 0,70 kg |
| Breedte | 250 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 27,99 (€ 23,13 excl BTW)
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
