++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 20 cm ++ Kleur: Zwart ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Full Black Braadpan Zwart D20xh4,5cm Aluminium Alle Vuren
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 20 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur/Stijl | Mat Zwart |
| Lengte | 371 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Gewicht | 0,50 kg |
| Breedte | 221 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 21,50 (€ 17,77 excl BTW)
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
