Liebherr CUefe 3331-26
++ Totale netto inhoud: 296 Liter ++ Geluidsniveau: 38 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 899,- (€ 742,98 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Koeldeel op werkhoogte
Deze met roestvrijstalen deur uitgevoerde Liebherr koel/vriescombinatie van 55 cm breed is compact en biedt handige voordelen als LED verlichting en 2 groenteladen. De stevige GlassLine draagplateaus zijn belastbaar tot 30 kg en bieden plaats aan al uw levensmiddelen. Het SmartFrost vriesdeel kenmerkt zich door gladde binnenwanden waardoor het reinigen en ontdooien sneller en makkelijker is. En dankzij VarioSpace biedt het vriesdeel ook ruimte aan extra grote producten zoals bijvoorbeeld een ijstaart.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 296 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 224 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 212 Liter |
| Uitrusting | |
| Ijsblokjesmaker |
|
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 84 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 16 uur |
| Invriescapaciteit: | 4 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 181 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Kleur/Stijl | Staalgrijs |
| Omkeerbare deur: |
|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 63 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Garantie | |
| Extra garantie: |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 899,- (€ 742,98 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 899,- (€ 742,98 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






