Liebherr SBNsdd 526i-22
++ Totale netto inhoud: 314 Liter ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 3249,- (€ 2.685,12 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Bewaarspecialist met unieke kenmerken
Deze unieke combinatie heeft een volledig BioFresh 0°C koeldeel voor het langer bewaren van vlees, vis, zuivel, groente en fruit en een NoFrost vriesdeel met IceMaker. Dankzij de zijwandverwarming kan dit apparaat probleemloos en zonder kans op condensatieproblemen gecombineerd worden in een Side-By-Side opstelling. Op zichzelf is dit model zeer geschikt als extra opslagruimte. Standaard geschikt voor smarthome toepassingen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 314 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak bovenaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 171 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 181 Liter |
| Uitrusting | |
| Ijsblokjesmaker |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 133 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Invriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 185,50 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Kleur/Stijl | Staalgrijs |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Aantal diepvriesladen | 4 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 3249,- (€ 2.685,12 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 3249,- (€ 2.685,12 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






