Liebherr Rdi 1620-20
++ Totale netto inhoud: 141 Liter ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++ Hoogte: 82 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 549,- (€ 453,72 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Productbeschrijving:
Deze energiezuinige Liebherr tafelmodel koelkast biedt veel ruimte en flexibiliteit. De verstelbare GlassLine leggers kunnen tot 35 kg dragen en het deelbare glazen legplateau is geschikt voor grote producten. De grote EasyFresh-lade houdt uw groenten en fruit langer vers en als de deur niet goed gesloten is, klinkt het akoestische deuralarm en wordt u gewaarschuwd op uw smartphone of tablet dankzij de geïntegreerde SmartDeviceBox. Met de hevelhandgreep opent u de deur moeiteloos.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 141 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 73 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 141 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Diepte | 60,70 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 549,- (€ 453,72 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
| Liebherr 10 jaar zekerheid |
Liebherr 10 jaar zekerheidMeer info
|
| actie |
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 11,99
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 549,- (€ 453,72 excl BTW)
Contacteer voor voorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






